Особливості проектування

 

Особливості проектування

Передпроектні роботи Проект ПогодженняОсобливості проектування

 

Будівельні роботи поділяються на чотири види: нове будівництво, реконструкція, технічне переоснащення, капітальний ремонт. Усі вони проводяться по затвердженому і погодженому проекту, створення якого має свої особливості. Наша проектна організація надає послуги проектування: веде передпроектні роботи, створює проекти і допомагає у їх погодженні.

 

Передпроектні роботи. Вони представлені широким спектром послуг: попередні розрахунки, ескізи креслень, економічне обґрунтування та ін. Передпроектні роботи дають можливість замовнику зорієнтуватися в об’ємах будівельних робіт. Обов’язкова частина передпроектних робіт – збір вихідних даних. Вони складаються з наступної документації:

-         основних показників, характеристик об’єкту;

-         інженерних вишукувань (геодезії та геології);

-         технічних умов;

-         містобудівних умов та обмежень;

-         завдань на проектування.

 

Перелічені види документів надають різні інстанції. Технічні умови видають постачальні організації (Водоканал, Облгаз, Обленерго, Укртелеком). Інженерні вишукування проводять спеціалізовані організації (лабораторії). Вони потрібні для нового будівництва або у випадку зміни несучих, огороджувальних конструкцій. Завдання і основні вимоги, згідно яких створюється проект, надає замовник. Містобудівні умови та обмеження можна отримати у місцевому виконкомі.

Збір вихідних даних може проводити замовник або, за його довіреністю, представник проектної організації. Ми пропонуємо послуги у проведенні усіх передпроектних робіт, у тому числі, збір вихідних даних.

 

Проект. Направленість проектування задають технічні завдання, які складає замовник і погоджує проектна організація. Від їх складності залежить строк виконання проекту. Готовий проект видається замовнику, який має його документально затвердити.  

 

Погодження. Після затвердження проект необхідно погодити з усіма зацікавленими особами та службами. Згідно закону, кожній стороні, інтереси якої зачіпає проект, надається десять днів на розгляд. Погодження може проводити замовник особисто або може доручити це проектній організації.

 

Ми надаємо безкоштовні консультації стосовно усіх особливостей і етапів проектування. Ви завжди можете зв’язатися з нами і отримати більш детальну інформацію.                Создан 29 сен 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
ПРОПАН-БУТАН, ОТОПЛЕНИЕ ДОМА
СІА Инжиніринг, Чп
Яндекс.Метрика Типовые проекты Агентство Промышленных Новостей Прикарпатcький каталогУкраїнський портАл